Ліга Чемпіонів: Реал-Баварія. Ноєрозалежність бундесмашини. Всі голи (ВІДЕО)

Мaдридський «Рeaл» прoдoвжує творити дива, після завоювання двох кубків Ліги Чемпіонів вийшовши до третього поспіль фіналу цього турніру. Мюнхенська «Баварія» була дуже близька до того, щоб зупинити переможну ходу «вершкових», але не спромоглася забити ще один гол.

Все почалося більш ніж весело – вже на 3-ій хвилині матчу Кімміх добив м’яч у ворота Наваса. Але «Реал» недовго зволікав з відповіддю – з передачі Марсело нарешті розродився Карім Бензема. 1-1. «Реал» знову попереду.

На початку другого тайму чи не найфатальнішої помилки у своїй кар’єрі припустився голкіпер «Баварії» Ульрайх – м’яч підступно ковзнув під його ліктем, а там, за спиною, кулю підхопив все той же Бензема. 2-1. «Баварія» у розпачі.

Втім, бундесмашина швидко оговталася – мюнхенці почали методично розхитувати оборону «Реала», який ледь не всією командою окопався на власній половині поля. Промінь надії подарував Хамес Родрігес, добивши м’яч у сітку після власного удару, відбитого Навасом. Здавалося б – все у руках, а вірніше, ногах мюнхенців – один гол, і далі йде «Баварія», але на останній штурм бундесмашини не вистачило. При тому що мадридці вміло сушили гру, тягнучи час усіма можливими способами.

Можна багато говорити про причини такого фіаско «Баварії» – коротка лава запасних, травми провідних виконавців, помилки молоді. Але головну з них допустив Ульрайх – вболівальники переконані, що Ноєр зіграв би набагато надійніше. На жаль, травми буквально переслідують найкращого голкіпера світу…

Сьогодні ввечері буде зіграно останній півфінал цьогорічної Ліги Чемпіонів. На даний момент найкращі шанси зупинити «Реал» має «Ліверпуль». Втім, «Рома» вже довела, що здатна обігрувати найгрізніших суперників у світі…